Kodulehe tegemine, e-poe valmistamine, kodulehe haldusteenus, Kodulehe optimeerimine

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
lahendus

Standardlahendus

Maailmas number 1 veebiplatvorm

Peamiselt loome standardlahendused maailmas kõige populaarsemale sisuhaldusplatvormile WordPress, mis võimaldab Sul väga lihtsalt kodulehe sisu hallata ja on üks turvalisematest.

Toimib kõikides seadmetes

Meie poolt valmistatud koduleht on alati juba vaikimisi skaleeruv ehk toimib erinevates nutiseadmetes. Koduleht avaneb hõlpsasti nii, lauaarvutis, nutitelefonis kui ka tahvelarvutis.

Atraktiivne disain

Kasutame hoolikalt valitud disainerite poolt valmis kujundatud disaine ja viimistleme kodulehte seni, kuni Sa tulemusega rahule jääd. Tänu mitmekülgsetele valmis kujunduslahendustele ei ole kodulehe tegemine nii ajamahukas.

Statistika

Vaata järgi, mida külastajad Sinu kodulehel teevad. Seome lahenduse Google Analytics statistikatööriistaga. Analüütika abil on võimalik kõike jälgida. Näiteks mitu inimest ühe päeva jooksul on Sinu kodulehte külastanud ja millised on külastuste allikad. Soovi korral on võimalus lisada ka mõni muu analüütika tööriist.

Otsimootorisõbralik

Koduleht on otsimootorisõbralik. See tähendab seda, et kodulehel on väga hea valmidus tulla erinevates otsingumootorites esile. Pakume võimalust tellida ka täiendav SEO teenus, mille käigus teeme Sinu kodulehe otsingumootoris võimalikult nähtavaks.

Kvaliteetne majutus

Registreerime soovi korral domeeni ehk kodulehe veebiaadressi ja teeme soodsa pakkumise kvaliteetsele kodulehe serverimajutusele.

lahendus
teenused

Teenused

koduleht

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine ja selle omamine on väga tähtis komponent äri edu suurendamiseks. Pöörame tähelepanu kasutajamugavusele, disainile ja mõtleme kaasa kuidas suurendada Sinu toote või teenuse müüki läbi kodulehe lahenduse. Koduleht ei ole mitte ainult Sinu ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide kinnistamiseks või uute klientide leidmiseks.
Iga kodulehe valmistamise projekt sõltub ootustest ja vajadustest. Me soovime teie brändi paremini tundma õppida ja mõista teie vajadusi ning eesmärke selleks, et panna paika ajaplaan, mahuhinnangud ja projektiplaan vastavalt teie vajadustele.
Levinud on arvamus, et kodulehe tegemine on imelihtne ja kodulehe valmistamisega saab ise hakkama, kuid üsna pea selgub, et soovitud tulemusi ei saabu. Kodulehe välimus ei jäta ettevõttest õiget muljet ja päringute hulk ei vasta ootustele. Selleks, et kodulehest saaks võimekas tööriist, peab kodulehe arendamine põhinema analüüsil ja strateegial.
Kodulehe valmistamise maksumus sõltub kodulehe keerukuse tasemest, kodulehe kujundusest ja erisoovidest mida kodulehele soovitakse.

Lahendus

Kodulehe tegemine soovitud funktsionaalsusega. Lahendusel on info haldamise võimalus ehk kodulehel paiknevaid tekste, pilte, videosid jpm. on võimalik iseseisvalt lisada ning muuta. Meie poolt valmistatud koduleht on alati skaleeruv ehk toimib ka erinevates nutiseadmetes.

Platvorm

Kodulehe tegemine WordPress platvormile on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Kodulehele on võimalik liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka kodulehe haldamise teenust nii meie, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse. Pakume ka disaini ja programmeerimise teenust.

koduleht
e-pood

E-poe valmistamine

Täisfunktsionaalse ja haldusliidesega e-poe valmistamine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid.
E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe või luua täiesti unikaalne disainilahenduse.
Võimalus on sisestada e-poodi soovitud arv tooteid erinevatelt tootjatelt ja tootekategooriaid täpselt nii palju kui on vaja.
E-poodi on võimalik seadistada ka mitmekeelseks. See muudab e-poe atraktiivseks võimalikult paljudele klientidele, kes kõnelevad ka mõnda teist keelt.
E-poele on võimalik ka seadistada erinevaid lisamooduleid, nagu enimmüüdud tooted, soodustooted, uued tooted, tootekategooriad, tootjad, maksemoodulid, tarnemoodulid jpm. Seda kõike vastavalt teie ootustele ja võimalustele.

Lahendus

Meie poolt valmistatud lahendusel on järgmised baasfunktsionaalsused: tellimuste haldus, toodete haldus, statistika. Lisaks on võimalus siduda pangalinke (Swedbank, SEB, LHV, Luminor) ja erinevaid tarnemooduleid nagu näiteks SmartPost, Omniva.
Valminud e-pood on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Samuti on võimalik e-poele liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Platvorm

E-poe valmistamisel kasutame peamiselt WordPress platvormi koos WooCommerce mooduliga, kuid omame ka kogemust teistele sisuhaldusplatvormidele e-poodide valmistamisel nagu näiteks Prestashop, Magento ja Opencart.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka e-poe haldamise teenust nii meie poolt, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse.

e-pood
kodulehe haldus

Kodulehe haldus

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama?
Kodulehe haldusteenuse korral ei pea Sa raiskama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega. Pakume nii vajadusepõhist haldusteenust, kui ka kuupõhist kodulehe haldamise teenust.
Uuendame kodulehel paiknevat sisu vastavalt teie soovidele ja konsulteerime erinevates küsimustes.
Selleks, et koduleht oleks pidevalt uuendatud, tuleks vaadata üle kogu kodulehe süsteem (sisuhaldussüsteemi versioon, lisaarendused ja lisamoodulid) ning vajadusel neid uuendada. Teadmisi omamata võib uuenduste tegemine kaasa tuua kodulehe mittetöötamise. Seetõttu on oluline just enne uuendustega algust tegemist teha hetkeseisust varukoopia, millest on võimalik hiljem eelnev seis taastada. Igakuise haldusteenusega pakume oma klientidele kindlustunnet, et koduleht on pidevalt uuendatud ning vead parandatud. Lisaks eemaldame potentsiaalsed turvariskid ja puhastame andmebaasid.

Haldusteenuse raames oleme valmis pakkuma järgmist:
• Materjalide (tekstide, piltide, videote jne.) sisestamine kodulehele
• Sisu toimetamine ja korrastamine
• Kodulehe struktuuri ja menüüde haldus
• Sisuhaldustarkvara ja lisamoodulite uuendamine
• Failidest ja andmebaasist regulaarsete varukoopiate tegemine
• Andmebaaside optimeerimine ja puhastamine
• Turvariskide kontroll ja turvalisuse tagamine
• Tehniliste rikete eemaldamine

kodulehe haldus
kujundus

Kujundustööd

Kodulehe kujunduste tegemisel lähtume lisaks meeldivale välimusele ka lehe kasutajamugavusest, veebis kasutatavatest tavadest ja standarditest ja kodulehe ärilistest eesmärkidest.
Soovi korral loome Sinu ettevõttele logo. Meeldejääva ja atraktiivse logo omamine on oluline, kuna jätab külastajatale Sinu ettevõttest esmamulje ja tekitab usaldust.
Aitame Sind uue logo loomise või vana logo uuendamisega.

Kujundustööde raames oleme valmis pakkuma järgmist:
• Kodulehe kujunduskavandi, logo, visiitkaardi, flaieri, kataloogi, plakati, bänneri, roll-upi jne. loomine
• Logo loomisel saadame kolm kujunduslahendust, mille hulgast saab valida välja kõige meelepärasema ja mida on vajadusel võimalik kohendada ning muuta
• Saadame lõpliku lahenduse vektorgraafikas, mis tähendab seda, et seda saab suurendada ilma kvaliteedikadudeta ning seda saab kasutada meedias reklaami jaoks, visiitkaartidel, sõidukitel, bänneritel, plakatitel jne.

kujundus
teenused
tehtud tood

Tehtud tööd

Me usume, et meie töö räägib enda eest. Siia lisame viimati valminud projektid.

tehtud tood
mis on wordpress

Mis on WordPress?

WordPress on eestikeelne kodulehe haldamise tarkvara ning maailmas kasutab iga neljas veebileht WordPressi. WordPressi platvorm on tasuta ja puudub kulu litsentsi soetamiseks. See võimaldab igal ajahetkel oma lehte täielikult ise hallata ja oma külastajate jaoks uut sisu luua. WordPressi uuendatakse pidevalt. Igapäevaseks halduseks ei ole vaja eelnevaid teadmisi HTML või teistest koodidest. WordPress on mitmekeelsuse toega. WordPress on paindlik ja sobib nii blogi, kodulehe, kui ka e-poe loomiseks. Seda on võimalik liidestada Facebooki, Instagrami ja paljude teiste sotsiaalmeediavahenditega. Võimalused on piiramatud tänu mitmekülgsetele moodulite valikule. Seetõttu loome peamiselt oma standardlahendused sisuhaldusplatormile WordPress. Kõiki meie poolt loodud lahendusi saab hilisemalt ise hallata ehk lisada ja muuta sisutekste, pilte jne. Samuti on kõik lahendused otsingumootorisõbralikud ehk SEO valmidusega ning toimivad nii nutitelefonis, tahvelarvutis kui ka tavaarvutis.

mis on wordpress
milleks koduleht

Milleks koduleht?

Kodulehe tegemine ja atraktiivse ning hästi toimiva kodulehe omamine on ettevõttele äriliselt väga oluline. Kodulehel on Sinu ettevõtet tutvustav roll, see müüb Sinu tooteid ja teenuseid, teenindab kliente ja kannab edasi ettevõtte väärtuseid. Uuringud on tõestanud, et kodulehe külastajate erinevate otsuste langetamisel on kodulehel märkimisväärselt suur roll. Korraliku kodulehe tegemine tähendab kasutajasõbralikku kujundust, arusaadavat navigatsioonilahendust, mugavat haldussüsteemi ja kvaliteetset sisu otsingumootoritele.

milleks koduleht
seitse sammu kodulehe ettevalmistuseks

7 vajalikku sammu, kuidas uus koduleht enne tegemist läbi mõelda

Eesmärk ja visioon

Kas kodulehe kui ettevõtte visiitkaardi eesmärk on anda informatsiooni toote, teenuse või ettevõtte kohta? Mis on sihtgrupp (potentsiaalsete klientide vanusegrupp, sugu, eelistused)? Eesmärke võib olla ka mitu. Ühtlasi võiks olla olemas ka mingisugune visioon. Otsi sama või sarnase tegevusalaga kodulehti ja vali välja need kodulehed, mis lähevad Sinu visiooniga kõige enam kokku. Mõtle läbi värvivalik ning menüü. Kasuks tuleb, kui asetad ennast kasutaja rolli. Kuidas Sul oleks kõige mugavam kodulehel navigeerida? Millist informatsiooni sooviksid koheselt näha avalehel? Saame paremini aru, mis on Sinu visioon, kui suudad välja tuua vähemalt 3 lehekülge, mis Sulle meeldivad.

Logo

Kas Sul on logo olemas? Kui ei, siis kindlasti saame disaineri poolt lasta kujundada ettevõtte logo. Võiksid olla valmis sellele küsimusele vastama. Siinkohal võiks olla samuti olemas mingisugune visioon värvidest.

Funktsionaalsus

Mõtle läbi millised funktsionaalsused on vajalikud ettevõtte eesmärkide täitmiseks? Näiteks nagu uudiskirjaga liitumise vorm, galerii, kontaktivorm, sotsiaalmeedias jagamise võimalus, broneerimissüsteem jne. Kirjelda funktsionaalsus lahti võimalikult täpselt.

Tekstid

Tekstide olemasolu teeb kodulehe tegemise protsessi kiiremaks. Tekstide peale võiks mõelda juba varakult. Kodulehel olevad tekstid võiks olla, lühidad, informatiivsed ja samas ka kutsuvad. Tekstid peaksid pöörama tähelepanu. Seda mitmel põhjusel – Inimesed ootavad uut ja värsket informatsiooni. Mida enam sa suudad seda neile pakkuda, seda suurem on tõenäosus, et Sinu lehekülg tundub neile huvipakkuv. Lisaks on Google otsingumootorite robotid ja uuendused pööramas üha enam tähelepanu kodulehel olevatele unikaalsetele tekstidele. Seega parima positsiooni saavutamiseks otsingumootorites täidab olulist rolli tekstide unikaalsus.

Pildid

Paljude ettevõtete kodulehed sisaldavad referentse. Mõtle läbi, kas soovid näidata enda kodulehel pildigaleriid tehtud töödest või sooviksid kuvada pilte hoopis mujal?

Domeen ja server

Kas oled mõelnud, milline domeen ehk kodulehe lahenduse veebiaadress kasutusele võtta? Millise lõpuga ja millise nimega võiks domeen olla? Samuti võiks mõelda läbi, kui palju koduleht materjali peaks sisaldama. Selle põhjal saame anda hinnangu, millise parameetriga serverit domeenile vaja läheks.

Eelarve

Kui palju oled valmis lahendusse investeerima? Pea meeles, et mida suurem on investeering, seda paremat lahendust saame Sulle pakkuda. Kirjuta üles veel lisad, mis aitaksid Sinu külastajat meeldiva külastuselamuse saamiseks. Samuti mõtle läbi, kas on midagi, mis võib vajadusel lisamata jätta.

seitse sammu kodulehe ettevalmistuseks
kontakt

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!

Palun täida ära järgnev vorm. Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!

    kontakt