teenused
koduleht

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine ja selle omamine on väga tähtis komponent äri edu suurendamiseks. Pöörame tähelepanu kasutajamugavusele, disainile ja mõtleme kaasa kuidas suurendada Sinu toote või teenuse müüki läbi kodulehe lahenduse. Koduleht ei ole mitte ainult Sinu ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide kinnistamiseks või uute klientide leidmiseks.
Iga kodulehe valmistamise projekt sõltub ootustest ja vajadustest. Me soovime teie brändi paremini tundma õppida ja mõista teie vajadusi ning eesmärke selleks, et panna paika ajaplaan, mahuhinnangud ja projektiplaan vastavalt teie vajadustele.
Levinud on arvamus, et kodulehe tegemine on imelihtne ja kodulehe valmistamisega saab ise hakkama, kuid üsna pea selgub, et soovitud tulemusi ei saabu. Kodulehe välimus ei jäta ettevõttest õiget muljet ja päringute hulk ei vasta ootustele. Selleks, et kodulehest saaks võimekas tööriist, peab kodulehe arendamine põhinema analüüsil ja strateegial.
Kodulehe valmistamise maksumus sõltub kodulehe keerukuse tasemest, kodulehe kujundusest ja erisoovidest mida kodulehele soovitakse.

Lahendus

Kodulehe tegemine soovitud funktsionaalsusega. Lahendusel on info haldamise võimalus ehk kodulehel paiknevaid tekste, pilte, videosid jpm. on võimalik iseseisvalt lisada ning muuta. Meie poolt valmistatud koduleht on alati skaleeruv ehk toimib ka erinevates nutiseadmetes.

Platvorm

Kodulehe tegemine WordPress platvormile on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Kodulehele on võimalik liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka kodulehe haldamise teenust nii meie, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse. Pakume ka disaini ja programmeerimise teenust.

koduleht
e-pood

E-poe valmistamine

Täisfunktsionaalse ja haldusliidesega e-poe valmistamine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid.
E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe või luua täiesti unikaalne disainilahenduse.
Võimalus on sisestada e-poodi soovitud arv tooteid erinevatelt tootjatelt ja tootekategooriaid täpselt nii palju kui on vaja.
E-poodi on võimalik seadistada ka mitmekeelseks. See muudab e-poe atraktiivseks võimalikult paljudele klientidele, kes kõnelevad ka mõnda teist keelt.
E-poele on võimalik ka seadistada erinevaid lisamooduleid, nagu enimmüüdud tooted, soodustooted, uued tooted, tootekategooriad, tootjad, maksemoodulid, tarnemoodulid jpm. Seda kõike vastavalt teie ootustele ja võimalustele.

Lahendus

Meie poolt valmistatud lahendusel on järgmised baasfunktsionaalsused: tellimuste haldus, toodete haldus, statistika. Lisaks on võimalus siduda pangalinke (Swedbank, SEB, LHV, Luminor) ja erinevaid tarnemooduleid nagu näiteks SmartPost, Omniva.
Valminud e-pood on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Samuti on võimalik e-poele liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Platvorm

E-poe valmistamisel kasutame peamiselt WordPress platvormi koos WooCommerce mooduliga, kuid omame ka kogemust teistele sisuhaldusplatvormidele e-poodide valmistamisel nagu näiteks Prestashop, Magento ja Opencart.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka e-poe haldamise teenust nii meie poolt, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse.

e-pood
kodulehe haldus

Kodulehe haldus

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama?
Kodulehe haldusteenuse korral ei pea Sa raiskama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega. Pakume nii vajadusepõhist haldusteenust, kui ka kuupõhist kodulehe haldamise teenust.
Uuendame kodulehel paiknevat sisu vastavalt teie soovidele ja konsulteerime erinevates küsimustes.
Selleks, et koduleht oleks pidevalt uuendatud, tuleks vaadata üle kogu kodulehe süsteem (sisuhaldussüsteemi versioon, lisaarendused ja lisamoodulid) ning vajadusel neid uuendada. Teadmisi omamata võib uuenduste tegemine kaasa tuua kodulehe mittetöötamise. Seetõttu on oluline just enne uuendustega algust tegemist teha hetkeseisust varukoopia, millest on võimalik hiljem eelnev seis taastada. Igakuise haldusteenusega pakume oma klientidele kindlustunnet, et koduleht on pidevalt uuendatud ning vead parandatud. Lisaks eemaldame potentsiaalsed turvariskid ja puhastame andmebaasid.

Lahendus

Haldusteenuse raames oleme valmis pakkuma järgmist:
Materjalide (tekstide, piltide, videote jne.) sisestamine kodulehele, sisu toimetamine ja korrastamine, kodulehe struktuuri ja menüüde haldus, sisuhaldustarkvara ja lisamoodulite uuendamine, failidest ja andmebaasist regulaarsete varukoopiate tegemine, andmebaaside optimeerimine ja puhastamine, turvariskide kontroll ja turvalisuse tagamine ja tehniliste rikete eemaldamine.

Platvorm

Meil on haldamise ja hooldamise kogemus enimlevinud sisuhaldusplatvormidega. Olgu selleks lisaks WordPressile kas näiteks Joomla, Drupal, Wix, Woocommerce, Magento või mõni muu sisuhaldusplatvorm.

Lisateenused

Pakume soovi korral erinevaid järelteenuseid. Konsultatsiooni, tarkvara paigaldamist, seadistamist, arendust ja täiendamist. Lisaks veel infosisestustöid, kujundustöid, testimist, projektijuhtimist ja analüüsi.

kodulehe haldus
kujundus

Kujundustööd

Kodulehe kujunduste tegemisel lähtume lisaks meeldivale välimusele ka lehe kasutajamugavusest, veebis kasutatavatest tavadest ja standarditest ja kodulehe ärilistest eesmärkidest. Soovi korral loome Sinu ettevõttele logo. Meeldejääva ja atraktiivse logo omamine on oluline, kuna jätab külastajatale Sinu ettevõttest esmamulje ja tekitab usaldust. Aitame Sind uue logo loomise või vana logo uuendamisega.

Lahendus

Kujundustööde raames oleme valmis pakkuma järgmist:
Kodulehe kujunduskavandi, logo, visiitkaardi, flaieri, kataloogi, plakati, bänneri, roll-upi jne. loomine. Logo loomisel saadame kolm kujunduslahendust, mille hulgast saab valida välja kõige meelepärasema ja mida on vajadusel võimalik kohendada ning muuta.

Rakendamine

Saadame lõpliku lahenduse vektorgraafikas, mis tähendab seda, et seda saab suurendada ilma kvaliteedikadudeta ning seda saab kasutada meedias reklaami jaoks, visiitkaartidel, sõidukitel, bänneritel, plakatitel jne.

Lisateenused

Pakume soovi korral erinevaid järelteenuseid nagu hooldust ja konsultatsiooni, tarkvara paigaldamist, arendust ja täiendamist. Lisaks veel infosisestustöid, testimist, projektijuhtimist ja analüüsi.

kujundus
teenused

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.