teenused
e-pood

E-poe valmistamine

Täisfunktsionaalse ja haldusliidesega e-poe valmistamine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid.
E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe või luua täiesti unikaalne disainilahenduse.
Võimalus on sisestada e-poodi soovitud arv tooteid erinevatelt tootjatelt ja tootekategooriaid täpselt nii palju kui on vaja.
E-poodi on võimalik seadistada ka mitmekeelseks. See muudab e-poe atraktiivseks võimalikult paljudele klientidele, kes kõnelevad ka mõnda teist keelt.
E-poele on võimalik ka seadistada erinevaid lisamooduleid, nagu enimmüüdud tooted, soodustooted, uued tooted, tootekategooriad, tootjad, maksemoodulid, tarnemoodulid jpm. Seda kõike vastavalt teie ootustele ja võimalustele.

Lahendus

Meie poolt valmistatud lahendusel on järgmised baasfunktsionaalsused: tellimuste haldus, toodete haldus, statistika. Lisaks on võimalus siduda pangalinke (Swedbank, SEB, LHV, Luminor) ja erinevaid tarnemooduleid nagu näiteks SmartPost, Omniva.
Valminud e-pood on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Samuti on võimalik e-poele liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Platvorm

E-poe valmistamisel kasutame peamiselt WordPress platvormi koos WooCommerce mooduliga, kuid omame ka kogemust teistele sisuhaldusplatvormidele e-poodide valmistamisel nagu näiteks Prestashop, Magento ja Opencart.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka e-poe haldamise teenust nii meie poolt, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse.

e-pood
teenused

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.