teenused
kodulehe haldus

Kodulehe haldus

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama?
Kodulehe haldusteenuse korral ei pea Sa raiskama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega. Pakume nii vajadusepõhist haldusteenust, kui ka kuupõhist kodulehe haldamise teenust.
Uuendame kodulehel paiknevat sisu vastavalt teie soovidele ja konsulteerime erinevates küsimustes.
Selleks, et koduleht oleks pidevalt uuendatud, tuleks vaadata üle kogu kodulehe süsteem (sisuhaldussüsteemi versioon, lisaarendused ja lisamoodulid) ning vajadusel neid uuendada. Teadmisi omamata võib uuenduste tegemine kaasa tuua kodulehe mittetöötamise. Seetõttu on oluline just enne uuendustega algust tegemist teha hetkeseisust varukoopia, millest on võimalik hiljem eelnev seis taastada. Igakuise haldusteenusega pakume oma klientidele kindlustunnet, et koduleht on pidevalt uuendatud ning vead parandatud. Lisaks eemaldame potentsiaalsed turvariskid ja puhastame andmebaasid.

Lahendus

Haldusteenuse raames oleme valmis pakkuma järgmist:
Materjalide (tekstide, piltide, videote jne.) sisestamine kodulehele, sisu toimetamine ja korrastamine, kodulehe struktuuri ja menüüde haldus, sisuhaldustarkvara ja lisamoodulite uuendamine, failidest ja andmebaasist regulaarsete varukoopiate tegemine, andmebaaside optimeerimine ja puhastamine, turvariskide kontroll ja turvalisuse tagamine ja tehniliste rikete eemaldamine.

Platvorm

Meil on haldamise ja hooldamise kogemus enimlevinud sisuhaldusplatvormidega. Olgu selleks lisaks WordPressile kas näiteks Joomla, Drupal, Wix, Woocommerce, Magento või mõni muu sisuhaldusplatvorm.

Lisateenused

Pakume soovi korral erinevaid järelteenuseid. Konsultatsiooni, tarkvara paigaldamist, seadistamist, arendust ja täiendamist. Lisaks veel infosisestustöid, kujundustöid, testimist, projektijuhtimist ja analüüsi.

kodulehe haldus
teenused

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.