Kodulehe tegemise hind

Arvuta välja, kui palju võiks soovitud kodulehe tegemine või e-poe valmistamine ligikaudselt maksma minna. Hinnakalkulaator võimaldab välja arvutada, mis on kodulehe tegemise hind ehk saad esmase ülevaate kogu veebiarenduse maksumusest. Pärast vormi täitmist on võimalik genereeritud PDF-vormingus hinnapakkumine sinu poolt määratud e-postiaadressile saata.

Põhiinfo
Kodulehe loomisega alustades on kaks võimalust – luua koduleht juba valmis tehtud kujunduskavandile või luua disaineri abil täiesti unikaalne kujunduskavand. Mõlemad võimalused sisaldavad sisuhaldussüsteemi paigaldamist, ajutise testimiskeskkonna seadistamist, kuni koduleht on valmis. Lisaks ka kujunduskavandi paigaldamist ja vajalike muudatuste tegemist ning soovi korral ka näidissisu sisestamist.
+
Subtotal
Lisafunktsionaalsused
Kui otsustad alustada valmis kujunduskavandiga, siis on enamik järgmistest lisafunktsioonidest juba olemas, luues märkimisväärse kulude kokkuhoiu. Pole tähtis, kas kasutasid valmis tehtud või unikaalset kujunduskavandit - vali, milliseid funktsioone soovid oma kodulehele lisada, et me teaksime, mida kodulehele soovid. Kui valmis kujunduskavand sisaldab juba valitud funktsiooni, ei pea hinnangulist tasu maksma.
+
+
+
Subtotal
Infosisestustööd
Kui Sa ei soovi kodulehele sisu sisestamisega ise tegeleda, pakume seda teenust hea meelega. Proovige hinnata lehtede ja muu sisu arvu, mis on vaja sisestada või oma vanalt veebilehelt üle kanda.
+
+
+
+
+
+
+
Subtotal
Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele (SEO)
Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele sisaldab lehesisest optimeerimist ja lehekülgede kajastamist. Ainuüksi märksõnadest kodulehe koodis ei piisa. Paremaid tulemusi annab ka see, kui kodulehe tekstis on märksõnu ja fraase, mis kattuvad koodis olevate märksõnade ja fraasidega. Sellepärast on kodulehe teksti kohendamine tulemuslikkuse saavutamiseks ülimalt oluline tegevus. Tegevus hõlmab endas erinevatesse veebikataloogidesse registreerimist, lisaks registreerimist nišikataloogidesse ning võimalusel oma valdkonnaga seotud portaalidesse, internetikeskkondadesse.
Subtotal
Lisainfo
Please interact with any of the choices availabe above
Total 0

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.