lahendused
erilahendus

Erilahendus

erilahendus

Planeerimine ja analüüs

Vajaduste kaardistus, analüüs ja selle info baasil põhjaliku tervikpildi loomine selleks, et mõista loodava veebilahenduse keerukust, nõudeid ja eesmärki. Selgitame välja milliseid funktsionaalsuseid peab loodav süsteem täitma, mis tegevusi asub lahendus asendama või milliseid lisab juurde ning selgitame välja millised on süsteemi loomiseks vajalikud ressursid.

Bränd ja disain

Ettevõtte bränd ja veebilahenduse disain on üks esimesi asju, mida kodulehte külastades märgatakse. Koduleht on ettevõtte visiitkaart. Meie eesmärk on tagada, et nii esmamulje kui ka kodulehel veedetud aeg oleksid kasutaja jaoks meeldivad ning pakuksid positiivset elamust. Loome detailideni läbimõeldud disaini.

Arendus ja programmeerimine

Sõltuvalt planeerimise ja analüüsi tulemustest alustame veebilahenduse loomist kas valmis kujul kujunduskavandite ja moodulite baasil või kliendi vajadustest lähtuvalt erilahenduse programmeerimist. Selles etapis valime välja lahenduskeskkonna, projekteerime vajalikud moodulid ja kirjutame valmis vajaliku tarkvarakoodi.

Testimine ja kvaliteedikontroll

Teostame lahenduse põhjaliku testimise ja parandame ilmnenud vead. See on oluline etapp selleks, et loodav lahendus toimiks võimalikult pikka aega. Testimisel vaatame loodud lahenduse põhjalikult läbi erinevate veebilehitsejates ja seadmetes. Testimise lõpptulemusena valmib nimekiri kasutatavuse probleemidest.

Juurutamine

Anname lahenduse kliendile üle ja käivitame loodud veebilahenduse reaalses keskkonnas. Teostame kasutajatele koolituse, tutvustame veebilahenduse avalikku vaadet ja halduskeskkonda, teeme selgeks põhimõtted ning vajadusel koostame kasutusjuhendi selleks, et lahenduse haldamine ja kasutamine oleks võimalikult mugav.

Järeltugi ja hooldus

Pakume veebilahenduse jätkusuutlikuks toimimiseks vajalikku tuge. Pakume nii vajadusepõhist haldusteenust, kui ka kuupõhist veebilahenduse haldamise teenust. Tegeleme infosisestusega, sisuhaldusega, hooldusega, uuendamisega, varukoopiate tegemisega, turvariskide kontrolli ja tagamisega ning tehniliste rikete eemaldamisega.

standardlahendus

Standardlahendus

Kui on soov lihtsama lahenduse järgi, eelarve on piiratud või tunned huvi mõne konkreetse teenuse vastu, siis vaata lähemalt meie standardlahendusi.

standardlahendus
lahendused
lahendus

Maailmas number 1 veebiplatvorm

Peamiselt loome standardlahendused maailmas kõige populaarsemale sisuhaldusplatvormile WordPress, mis võimaldab Sul väga lihtsalt kodulehe sisu hallata ja on üks turvalisematest.

Toimib kõikides seadmetes

Meie poolt valmistatud koduleht on alati juba vaikimisi skaleeruv ehk toimib erinevates nutiseadmetes. Koduleht avaneb hõlpsasti nii, lauaarvutis, nutitelefonis kui ka tahvelarvutis.

Atraktiivne disain

Kasutame hoolikalt valitud disainerite poolt valmis kujundatud disaine ja viimistleme kodulehte seni, kuni Sa tulemusega rahule jääd. Tänu mitmekülgsetele valmis kujunduslahendustele ei ole kodulehe tegemine nii ajamahukas.

Statistika

Vaata järgi, mida külastajad Sinu kodulehel teevad. Seome lahenduse Google Analytics statistikatööriistaga. Analüütika abil on võimalik kõike jälgida. Näiteks mitu inimest ühe päeva jooksul on Sinu kodulehte külastanud ja millised on külastuste allikad. Soovi korral on võimalus lisada ka mõni muu analüütika tööriist.

Otsimootorisõbralik

Koduleht on otsimootorisõbralik. See tähendab seda, et kodulehel on väga hea valmidus tulla erinevates otsingumootorites esile. Pakume võimalust tellida ka täiendav SEO teenus, mille käigus teeme Sinu kodulehe otsingumootoris võimalikult nähtavaks.

Kvaliteetne majutus

Registreerime soovi korral domeeni ehk kodulehe veebiaadressi ja teeme soodsa pakkumise kvaliteetsele kodulehe serverimajutusele.

lahendus

Kodulehe hinnakalkulaator

Arvuta välja, kui palju võiks soovitud koduleht või e-pood ligikaudselt maksma minna. Hinnakalkulaator annab esmase ülevaate kogu veebiarenduse maksumusest. Pärast vormi täitmist on võimalik genereeritud PDF-vormingus hinnapakkumine määratud e-postiaadressile saata.

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.