Kodulehe tegemine, E-poe valmistamine, Kodulehe haldus, Kujundustööd

teenused
e-pood

Kodulehe tegemine

Keskendume sellele, et teie koduleht oleks hõlpsasti kasutatav ja visuaalselt atraktiivne. Lisaks aitame teil välja mõelda, kuidas suurendada oma toote või teenuse müüki kodulehe kaudu. Koduleht ei ole mitte ainult teie ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide hoidmiseks või uute leidmiseks.

Vaata lähemalt

Kodulehe haldus

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama? Iga koduleht vajab pidevat hooldust ja uuendusi. Kodulehe haldusteenuse korral ei pea sa kulutama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega.

Vaata lähemalt

E-poe tegemine

Täisfunktsionaalse ja haldusliidesega e-poe tegemine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid sõltumata asukohast ja kellaajast. E-pood on ettevõtte müügikanal internetis. E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe või luua täiesti unikaalne disainilahenduse.

Vaata lähemalt

Kujundustööd

Kujundustööde tegemisel lähtume lisaks meeldivale välimusele ka kodulehe kasutajamugavusest, veebis kasutatavatest tavadest ja standarditest ning kodulehe ärilistest eesmärkidest. Soovi korral loome teie ettevõttele logo. Meeldejääva ja atraktiivse logo omamine on oluline, kuna jätab külastajale teie ettevõttest esmamulje ja tekitab usaldust.

Vaata lähemalt
e-pood

Kodulehe hinnakalkulaator

Arvuta välja, kui palju võiks soovitud kodulehe tegemine või e-poe valmistamine ligikaudselt maksma minna. Hinnakalkulaator võimaldab välja arvutada, mis on kodulehe tegemise hind ehk saad esmase ülevaate kogu veebiarenduse maksumusest. Pärast vormi täitmist on võimalik genereeritud PDF-vormingus hinnapakkumine sinu poolt määratud e-postiaadressile saata.

teenused

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.