Professionaalsed, Inimesekesksed, Informatiivsed, Kasutajasõbralikud, Veebilahendused

lahendused
erilahendus

Erilahendus

Kui on soov keerukama veebilahenduse järgi ja eelarve ei ole niivõrd palju piiratud.

erilahendus

Planeerimine ja analüüs

Vajaduste kaardistus, analüüs ja selle info baasil põhjaliku tervikpildi loomine. Seda selleks, et mõista loodava veebilahenduse keerukust, nõudeid ja eesmärki. Selgitame välja milliseid funktsionaalsuseid peab loodav süsteem täitma. Lisaks veel seda, mis tegevusi asub lahendus asendama või milliseid lisab juurde. Selgitame ka välja, millised on süsteemi loomiseks vajalikud ressursid.

Bränd ja kujundus

Ettevõtte bränd ja veebilahenduse kujundus on üks esimesi asju, mida kodulehte külastades märgatakse. Koduleht on ettevõtte visiitkaart. Meie eesmärk on tagada, et nii esmamulje, kui ka kodulehel veedetud aeg oleksid kasutaja jaoks meeldivad ning pakuksid positiivset elamust. Loome detailideni läbimõeldud kujunduse.

Arendus ja programmeerimine

Sõltuvalt planeerimise ja analüüsi tulemustest alustame veebilahenduse loomist. Valmistame selle kas valmis kujul kujunduskavandite ja moodulite baasil või kliendi vajadustest lähtuvalt erilahenduse arendamisest. Selles etapis valime välja lahenduskeskkonna, projekteerime vajalikud moodulid ja kirjutame valmis vajaliku tarkvarakoodi.

Testimine ja kvaliteedikontroll

Teostame lahenduse põhjaliku testimise ja parandame ilmnenud vead. See on oluline etapp selleks, et loodav lahendus toimiks võimalikult pikka aega. Testimisel vaatame loodud lahenduse põhjalikult läbi erinevates veebilehitsejates ja seadmetes. Testimise lõpptulemusena valmib nimekiri kasutatavuse probleemidest.

Juurutamine

Anname veebilahenduse kliendile üle ja käivitame loodud veebilahenduse reaalses keskkonnas. Teostame kasutajatele koolituse ja tutvustame veebilahenduse avalikku vaadet ning halduskeskkonda. Lisaks teeme selgeks põhimõtted ja vajadusel koostame kasutusjuhendi selleks, et lahenduse haldamine ja kasutamine oleks võimalikult mugav.

Järeltugi ja hooldus

Pakume veebilahenduse jätkusuutlikuks toimimiseks vajalikku tuge. Pakume nii vajaduspõhist haldusteenust, kui ka kuupõhist veebilahenduse haldamise teenust. Tegeleme infosisestusega, sisuhaldusega, uuendamisega ja hooldusega. Lisaks veel ka varukoopiate tegemisega, turvariskide kontrolli ning tehniliste rikete eemaldamisega.

standardlahendus

Standardlahendus

Kui on soov lihtsama veebilahenduse järgi ja eelarve on piiratud.

standardlahendus

Maailmas number üks veebiplatvorm

Peamiselt loome standardlahendused maailmas kõige populaarsemale sisuhaldusplatvormile WordPress. See võimaldab väga lihtsalt kodulehe sisu hallata ja on üks turvalisematest.

Toimib kõikides seadmetes

Meie poolt valmistatud koduleht on alati juba vaikimisi skaleeruv ehk toimib erinevates nutiseadmetes. Koduleht avaneb hõlpsasti nii, lauaarvutis, nutitelefonis, kui ka tahvelarvutis.

Atraktiivne disain

Kasutame hoolikalt valitud disainerite poolt valmis kujundatud disaine ja viimistleme kodulehte seni, kuni tulemusega rahule jääd. Tänu mitmekülgsetele valmis kujunduslahendustele, ei ole kodulehe tegemine nii ajamahukas.

Statistika

Vaata järgi, mida külastajad kodulehel teevad. Seome lahenduse Google Analytics statistikatööriistaga. Analüütika abil on võimalik kõike jälgida. Näiteks mitu inimest ühe päeva jooksul on kodulehte külastanud ja millised on külastuste allikad. Soovi korral on võimalus lisada ka mõni muu analüütikatööriist.

Otsingumootorisõbralik

Koduleht on otsingumootorisõbralik. See tähendab seda, et kodulehel on väga hea valmidus tulla erinevates otsingumootorites esile. Pakume võimalust tellida ka täiendav SEO teenus, mille käigus teeme kodulehe otsingumootoris võimalikult nähtavaks.

Kvaliteetne majutus ja domeen

Registreerime soovi korral domeeni ehk kodulehe veebiaadressi ja teeme soodsa pakkumise kvaliteetsele kodulehe serverimajutusele.

lahendused

Kodulehe hinnakalkulaator

Arvuta välja, kui palju võiks soovitud kodulehe tegemine või e-poe valmistamine ligikaudselt maksma minna. Hinnakalkulaator võimaldab välja arvutada, mis on kodulehe tegemise hind ehk saad esmase ülevaate kogu veebiarenduse maksumusest. Pärast vormi täitmist on võimalik genereeritud PDF-vormingus hinnapakkumine sinu poolt määratud e-postiaadressile saata.

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.