Kujundustööd

teenused
kujundus

Kujundustööd kodulehe või logo loomiseks

Kujundustööde tegemisel lähtume lisaks meeldivale välimusele ka kodulehe kasutajamugavusest, veebis kasutatavatest tavadest ja standarditest ning kodulehe ärilistest eesmärkidest. Soovi korral loome teie ettevõttele logo. Meeldejääva ja atraktiivse logo omamine on oluline, kuna jätab külastajale teie ettevõttest esmamulje ja tekitab usaldust. Aitame uue logo loomise või vana logo uuendamisega.

Lahendus

Kujundustööde raames oleme valmis pakkuma järgmist:
Kodulehe kujunduskavandi, logo, visiitkaardi, flaieri, kataloogi, plakati, bänneri, roll-upi jne. loomine. Logo loomisel saadame kolm kujunduslahendust, mille hulgast saab valida välja kõige meelepärasema ja mida on vajadusel võimalik kohendada ning muuta.

Rakendamine

Saadame lõpliku lahenduse vektorgraafikas, mis tähendab seda, et seda saab suurendada ilma kvaliteedikadudeta ning seda saab kasutada meedias reklaami jaoks, visiitkaartidel, sõidukitel, bänneritel, plakatitel jne.

Lisateenused

Pakume soovi korral erinevaid järelteenuseid nagu hooldust ja konsultatsiooni, tarkvara paigaldamist, arendust ja täiendamist. Lisaks veel infosisestustöid, testimist, projektijuhtimist ja analüüsi.

kujundus
teenused

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.