Kujundustööd

teenused
kujundus

Kujundustööd kodulehe või logo loomiseks

Kujundustööde tegemisel lähtume lisaks meeldivale välimusele ka kodulehe kasutajamugavusest, veebis kasutatavatest tavadest ja standarditest ning kodulehe ärilistest eesmärkidest. Soovi korral loome teie ettevõttele logo. Meeldejääva ja atraktiivse logo omamine on oluline, kuna jätab külastajale teie ettevõttest esmamulje ja tekitab usaldust. Aitame uue logo loomise või vana logo uuendamisega.

Lahendus

Kujundustööde raames oleme valmis pakkuma järgmist:
Kodulehe kujunduskavandi, logo, visiitkaardi, flaieri, kataloogi, plakati, bänneri, roll-upi jne. loomine. Logo loomisel saadame kolm kujunduslahendust, mille hulgast saab valida välja kõige meelepärasema ja mida on vajadusel võimalik kohendada ning muuta.

Rakendamine

Saadame lõpliku lahenduse vektorgraafikas, mis tähendab seda, et seda saab suurendada ilma kvaliteedikadudeta ning seda saab kasutada meedias reklaami jaoks, visiitkaartidel, sõidukitel, bänneritel, plakatitel jne.

Lisateenused

Pakume soovi korral erinevaid järelteenuseid nagu hooldust ja konsultatsiooni, tarkvara paigaldamist, arendust ja täiendamist. Lisaks veel infosisestustöid, testimist, projektijuhtimist ja analüüsi.

kujundus
teenused

Meie teised teenused

Kodulehe tegemine

Keskendume sellele, et teie koduleht oleks hõlpsasti kasutatav ja visuaalselt atraktiivne. Lisaks aitame teil välja mõelda, kuidas suurendada oma toote või teenuse müüki kodulehe kaudu. Koduleht ei ole mitte ainult teie ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide hoidmiseks või uute leidmiseks.

Vaata lähemalt

E-poe tegemine

Täisfunktsionaalse ja haldusliidesega e-poe tegemine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid sõltumata asukohast ja kellaajast. E-pood on ettevõtte müügikanal internetis. E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe või luua täiesti unikaalne disainilahenduse.

Vaata lähemalt

Kodulehe haldus

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama? Iga koduleht vajab pidevat hooldust ja uuendusi. Kodulehe haldusteenuse korral ei pea sa kulutama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.