E-poe tegemine

teenused
e-pood

E-poe tegemine WooCommerce platvormile

Täisfunktsionaalse ja haldusliidesega e-poe tegemine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid sõltumata asukohast ja kellaajast. E-pood on ettevõtte müügikanal internetis.

E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe või luua täiesti unikaalne disainilahenduse.

Lisaks on võimalus sisestada e-poodi soovitud arv tooteid erinevatelt tootjatelt ja tootekategooriaid. Seda täpselt nii palju, kui on vaja.
E-poodi on võimalik seadistada ka mitmekeelseks. See muudab e-poe atraktiivseks võimalikult paljudele klientidele, kes kõnelevad ka mõnda teist keelt.

E-poe tegemise käigus saab ka seadistada erinevaid lisamooduleid, nagu enimmüüdud tooted, soodustooted, uued tooted, tootekategooriad, tootjad, maksemoodulid, tarnemoodulid jpm. Seda kõike vastavalt teie ootustele ja võimalustele.

E-poe valmistamise maksumus sõltub e-poe keerukuse tasemest, kujundusest ja erisoovidest mida e-poodi soovitakse.

Lahendus

Meie poolt valmistatud lahendusel on sellised baasfunktsionaalsused, nagu näiteks tellimuste ja toodete haldus ning statistika. Lisaks on võimalus siduda pangalinke (Swedbank, SEB, LHV, Luminor) ja erinevaid tarnemooduleid, nagu näiteks SmartPost, Omniva.

Platvorm

E-poe tegemisel kasutame peamiselt WordPress platvormi koos WooCommerce mooduliga. Valminud e-pood on otsingumootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. See tähendab seda, et e-pood on otsingumootoritele paremini leitav. E-poele on võimalik lisada hulganisti erinevaid mooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka e-poe haldamise teenust nii meie, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja leiame lahendusele serverimajutuse. Meie lisateenuste hulka kuuluvad veel ka arendustööd, infosisestustööd, kujundustööd, testimine ja projektijuhtimine.

e-pood

E-poe hinnakalkulaator

Arvuta välja, kui palju võiks soovitud e-poe tegemine ligikaudselt maksma minna. Hinnakalkulaator võimaldab välja arvutada, mis on e-poe valmistamise hind ehk saad esmase ülevaate kogu veebiarenduse maksumusest. Pärast vormi täitmist on võimalik genereeritud PDF-vormingus hinnapakkumine sinu poolt määratud e-postiaadressile saata.

teenused

Meie teised teenused

Kodulehe tegemine

Keskendume sellele, et teie koduleht oleks hõlpsasti kasutatav ja visuaalselt atraktiivne. Lisaks aitame teil välja mõelda, kuidas suurendada oma toote või teenuse müüki kodulehe kaudu. Koduleht ei ole mitte ainult teie ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide hoidmiseks või uute leidmiseks.

Vaata lähemalt

Kodulehe haldus

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama? Iga koduleht vajab pidevat hooldust ja uuendusi. Kodulehe haldusteenuse korral ei pea sa kulutama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega.

Vaata lähemalt

Kujundustööd

Kujundustööde tegemisel lähtume lisaks meeldivale välimusele ka kodulehe kasutajamugavusest, veebis kasutatavatest tavadest ja standarditest ning kodulehe ärilistest eesmärkidest. Soovi korral loome teie ettevõttele logo. Meeldejääva ja atraktiivse logo omamine on oluline, kuna jätab külastajale teie ettevõttest esmamulje ja tekitab usaldust.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.