Kodulehe haldus

teenused
kodulehe haldus

Kodulehe haldus usaldusväärsetes kätes

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama? Iga koduleht vajab pidevat hooldust ja uuendusi. Kodulehe haldusteenuse korral ei pea sa kulutama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega. Pakume nii vajadusepõhist haldusteenust, kui ka kuupõhist kodulehe haldamise teenust.

Uuendame kodulehel paiknevat sisu vastavalt soovidele ja konsulteerime erinevates küsimustes.

Selleks, et koduleht oleks pidevalt uuendatud, tuleks vaadata üle kogu kodulehe süsteem (sisuhaldussüsteemi versioon, lisaarendused ja lisamoodulid) ning vajadusel neid uuendada. Teadmisi omamata võib uuenduste tegemine kaasa tuua kodulehe mittetöötamise. Seetõttu on oluline just enne uuendustega algust tegemist teha hetkeseisust varukoopia, millest on võimalik hiljem eelnev seis taastada. Igakuise haldusteenusega pakume oma klientidele kindlustunnet, et koduleht on pidevalt uuendatud ning vead parandatud. Lisaks eemaldame potentsiaalsed turvariskid ja puhastame andmebaasid.

Lahendus

Haldusteenuse raames oleme valmis pakkuma järgmist:
Materjalide (tekstide, piltide, videote jne.) sisestamine kodulehele, sisu toimetamine ja korrastamine. Lisaks kodulehe struktuuri ja menüüde haldus, sisuhaldustarkvara ning lisamoodulite uuendamine. Teeme ka failidest ja andmebaasist regulaarseid varukoopiaid, puhastame ja optimeerime andmebaase, teostame turvariskide kontrolli ja eemaldame tehnilised rikked.

Platvorm

Meil on haldamise ja hooldamise kogemus enimlevinud sisuhaldusplatvormidega. Olgu selleks lisaks WordPressile kas näiteks Joomla, Drupal, Wix, Woocommerce, Magento või mõni muu sisuhaldusplatvorm.

Lisateenused

Pakume soovi korral erinevaid järelteenuseid. Konsultatsiooni, tarkvara paigaldamist, seadistamist, arendust ja täiendamist. Lisaks veel infosisestustöid, kujundustöid, testimist, projektijuhtimist ja analüüsi.

kodulehe haldus
teenused

Meie teised teenused

Kodulehe tegemine

Keskendume sellele, et teie koduleht oleks hõlpsasti kasutatav ja visuaalselt atraktiivne. Lisaks aitame teil välja mõelda, kuidas suurendada oma toote või teenuse müüki kodulehe kaudu. Koduleht ei ole mitte ainult teie ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide hoidmiseks või uute leidmiseks.

Vaata lähemalt

E-poe tegemine

Täisfunktsionaalse ja haldusliidesega e-poe tegemine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid sõltumata asukohast ja kellaajast. E-pood on ettevõtte müügikanal internetis. E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe või luua täiesti unikaalne disainilahenduse.

Vaata lähemalt

Kujundustööd

Kujundustööde tegemisel lähtume lisaks meeldivale välimusele ka kodulehe kasutajamugavusest, veebis kasutatavatest tavadest ja standarditest ning kodulehe ärilistest eesmärkidest. Soovi korral loome teie ettevõttele logo. Meeldejääva ja atraktiivse logo omamine on oluline, kuna jätab külastajale teie ettevõttest esmamulje ja tekitab usaldust.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.