Kodulehe haldus

teenused
kodulehe haldus

Kodulehe haldus usaldusväärsetes kätes

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama? Iga koduleht vajab pidevat hooldust ja uuendusi. Kodulehe haldusteenuse korral ei pea sa kulutama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega. Pakume nii vajadusepõhist haldusteenust, kui ka kuupõhist kodulehe haldamise teenust.

Uuendame kodulehel paiknevat sisu vastavalt soovidele ja konsulteerime erinevates küsimustes.

Selleks, et koduleht oleks pidevalt uuendatud, tuleks vaadata üle kogu kodulehe süsteem (sisuhaldussüsteemi versioon, lisaarendused ja lisamoodulid) ning vajadusel neid uuendada. Teadmisi omamata võib uuenduste tegemine kaasa tuua kodulehe mittetöötamise. Seetõttu on oluline just enne uuendustega algust tegemist teha hetkeseisust varukoopia, millest on võimalik hiljem eelnev seis taastada. Igakuise haldusteenusega pakume oma klientidele kindlustunnet, et koduleht on pidevalt uuendatud ning vead parandatud. Lisaks eemaldame potentsiaalsed turvariskid ja puhastame andmebaasid.

Lahendus

Haldusteenuse raames oleme valmis pakkuma järgmist:
Materjalide (tekstide, piltide, videote jne.) sisestamine kodulehele, sisu toimetamine ja korrastamine. Lisaks kodulehe struktuuri ja menüüde haldus, sisuhaldustarkvara ning lisamoodulite uuendamine. Teeme ka failidest ja andmebaasist regulaarseid varukoopiaid, puhastame ja optimeerime andmebaase, teostame turvariskide kontrolli ja eemaldame tehnilised rikked.

Platvorm

Meil on haldamise ja hooldamise kogemus enimlevinud sisuhaldusplatvormidega. Olgu selleks lisaks WordPressile kas näiteks Joomla, Drupal, Wix, Woocommerce, Magento või mõni muu sisuhaldusplatvorm.

Lisateenused

Pakume soovi korral erinevaid järelteenuseid. Konsultatsiooni, tarkvara paigaldamist, seadistamist, arendust ja täiendamist. Lisaks veel infosisestustöid, kujundustöid, testimist, projektijuhtimist ja analüüsi.

kodulehe haldus
teenused

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.