Kodulehe tegemine

teenused
koduleht

Kodulehe tegemine WordPress platvormile

Keskendume sellele, et teie koduleht oleks hõlpsasti kasutatav ja visuaalselt atraktiivne. Lisaks aitame teil välja mõelda, kuidas suurendada oma toote või teenuse müüki kodulehe kaudu. Koduleht ei ole mitte ainult teie ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide hoidmiseks või uute leidmiseks.

Iga kodulehe tegemise projekt sõltub ootustest ja vajadustest. Me tahame teie brändi paremini tundma õppida ning mõista teie vajadusi ja eesmärke. Meie vestluste põhjal saame määrata ajakava, ulatuse ja projektiplaani vastavalt teie vajadustele.

Levinud on arvamus, et kodulehe tegemine on imelihtne ja kodulehe tegemisega saab ise hakkama. Üsna pea aga selgub, et soovitud tulemusi ei saabu. Näiteks kodulehe välimus ei jäta ettevõttest õiget muljet ja päringute hulk ei vasta ootustele. Selleks, et kodulehest saaks võimekas tööriist, võiks koduleht olla tehtud professionaalide poolt ja selle valmistamine põhineda analüüsil ja strateegial.

Kodulehe tegemise maksumus sõltub kodulehe keerukuse tasemest, kodulehe kujundusest ja erisoovidest mida kodulehele soovitakse.

Lahendus

Kodulehe tegemine soovitud funktsionaalsusega. Koduleht on loodud selleks, et toetada kliente nende igapäevases äritegevuses ja võimaldada neil klientidega suhelda. Lahendusel on võimalus hallata kodulehel olevat teavet, st tekste, pilte, videoid jne. Meie poolt tehtud koduleht on alati skaleeritav, st töötab erinevates nutiseadmetes.

Platvorm

Kodulehe tegemine WordPress platvormile on hea eelkõige seetõttu, et kodulehe hilisem haldamine iseseisvalt on üsna lihtne. Lisaks on WordPress platvorm otsingumootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. See tähendab seda, et koduleht on otsingumootoritele paremini leitav. Kodulehele on võimalik lisada hulganisti erinevaid mooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka kodulehe haldamise teenust nii meie, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja leiame lahendusele serverimajutuse. Meie lisateenuste hulka kuuluvad veel ka arendustööd, infosisestustööd, kujundustööd, testimine ja projektijuhtimine.

koduleht

Mis on kodulehe tegemise hind?

Arvuta välja, kui palju võiks soovitud kodulehe tegemine või e-poe valmistamine ligikaudselt maksma minna. Hinnakalkulaator võimaldab välja arvutada, mis on kodulehe tegemise hind ehk saad esmase ülevaate kogu veebiarenduse maksumusest. Pärast vormi täitmist on võimalik genereeritud PDF-vormingus hinnapakkumine sinu poolt määratud e-postiaadressile saata.

teenused

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.