Kodulehe tegemine

teenused
koduleht

Kodulehe tegemine WordPress platvormile

Keskendume kodulehe tegemise käigus sellele, et teie koduleht oleks tulevikus hõlpsasti kasutatav ja visuaalselt atraktiivne. Lisaks aitame teil välja mõelda, kuidas suurendada oma toote või teenuse müüki veebilahenduse kaudu. Koduleht ei ole mitte ainult teie ettevõtte visiitkaart, vaid see on ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide hoidmiseks või uute leidmiseks. Meie poolt valmistatud kodulehed on loodud kasutades kaasaegset veebitarkvara ning peame väga oluliseks kasutajasõbralikkust, ilusat kujundust, kiirust ja eesmärgipärasust.

Iga veebilehe tegemise projekt sõltub ootustest ja vajadustest. Me tahame teie brändi paremini tundma õppida ning mõista teie vajadusi ja eesmärke. Meie vestluste põhjal saame määrata ajakava, ulatuse ja projektiplaani vastavalt teie vajadustele.

Levinud on arvamus, et kodulehe tegemine on imelihtne ja veebi tegemisega saab igaüks ise hakkama. Kui sul on valida kas tellida kodulehe valmistajatelt koduleht näiteks 200 euroga või 2000 euroga, siis me ei soovita kindlasti valida kõige soodsamat pakkumist. Erinevate veebiagentuuride valmistatud kodulehtede tulemused on küll erinevad, kuid meie kogemuse põhjal on kliendid olnud üsnagi rahulolematud soodsalt tehtud lahendustega. Valides kõige odavama selgub tihtipeale, et soovitud tulemusi ei saabu. Näiteks kodulehe välimus ei jäta ettevõttest õiget muljet ja külastajate arv ning päringute hulk ei vasta ootustele. Lisaks on koduleht tehniliselt katki ja ilmneb vigu. Selleks, et veebilehest saaks võimekas tööriist, on vaja koduleht valmistada professionaalide poolt ja see võiks põhineda analüüsil ja strateegial.

Kodulehe tegemise maksumus sõltub kodulehe keerukuse tasemest, kodulehe kujundusest ja erisoovidest, mida kodulehele soovitakse.

Lahendus

Kodulehe tegemine soovitud funktsionaalsusega. Koduleht on loodud selleks, et toetada kliente nende igapäevases äritegevuses ja võimaldada neil klientidega suhelda. Lahendusel on võimalus hallata kodulehel olevat teavet, st tekste, pilte, videoid jne. Meie poolt tehtud koduleht on alati skaleeritav, st töötab erinevates nutiseadmetes.

Platvorm

Kodulehe tegemine WordPress platvormile on parim valik eelkõige seetõttu, et kodulehe hilisem haldamine iseseisvalt on üsna lihtne. WordPress on otsingumootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. See tähendab seda, et koduleht on otsingumootoritele paremini leitav. Kodulehele on võimalik lisada hulganisti erinevaid mooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka kodulehe haldamise teenust nii meie, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Kodulehe haldusteenuse korral ei pea sa kulutama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega. Lisaks registreerime soovi korral ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja leiame lahendusele serverimajutuse. Meie lisateenuste hulka kuuluvad veel ka arendustööd, infosisestustööd, kujundustööd, testimine ja projektijuhtimine.

koduleht

Mis on kodulehe tegemise hind?

Arvuta välja, kui palju võiks soovitud kodulehe valmistamine või e-poe tegemine ligikaudselt maksma minna. Hinnakalkulaator võimaldab välja arvutada, mis on kodulehe tegemise hind ehk saad esmase ülevaate kogu veebiarenduse maksumusest. Pärast vormi täitmist on võimalik genereeritud PDF-vormingus hinnapakkumine sinu poolt määratud e-postiaadressile saata.

teenused

Meie teised teenused

E-poe tegemine

Täisfunktsionaalse ja haldusliidesega e-poe tegemine, mis võimaldab müüa kaupu ja teenuseid sõltumata asukohast ja kellaajast. E-pood on ettevõtte müügikanal internetis. E-poes otsustab klient eelkõige disaini alusel, kas ta soovib e-poega lähemalt tutvust teha või mitte. Tänu suurele valmiskujunduste valikule saab püstitada väga atraktiivse e-poe või luua täiesti unikaalne disainilahenduse.

Vaata lähemalt

Kodulehe haldus

Soovid, et kodulehe haldus ja hooldus oleks usaldusväärsetes kätes ning ei peaks selle pärast oma pead vaevama ega aega kulutama? Iga koduleht vajab pidevat hooldust ja uuendusi. Kodulehe haldusteenuse korral ei pea sa kulutama oma väärtuslikku aega värske sisu sisestamisele, tarkvara uuendustele või pead murdma turvariskidega.

Vaata lähemalt

Kujundustööd

Kujundustööde tegemisel lähtume lisaks meeldivale välimusele ka kodulehe kasutajamugavusest, veebis kasutatavatest tavadest ja standarditest ning kodulehe ärilistest eesmärkidest. Soovi korral loome teie ettevõttele logo. Meeldejääva ja atraktiivse logo omamine on oluline, kuna jätab külastajale teie ettevõttest esmamulje ja tekitab usaldust.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.