teenused
koduleht

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine ja selle omamine on väga tähtis komponent äri edu suurendamiseks. Pöörame tähelepanu kasutajamugavusele, disainile ja mõtleme kaasa kuidas suurendada Sinu toote või teenuse müüki läbi kodulehe lahenduse. Koduleht ei ole mitte ainult Sinu ettevõtte visiitkaart, vaid ka eelkõige müügikanal olemasolevate klientide kinnistamiseks või uute klientide leidmiseks.
Iga kodulehe valmistamise projekt sõltub ootustest ja vajadustest. Me soovime teie brändi paremini tundma õppida ja mõista teie vajadusi ning eesmärke selleks, et panna paika ajaplaan, mahuhinnangud ja projektiplaan vastavalt teie vajadustele.
Levinud on arvamus, et kodulehe tegemine on imelihtne ja kodulehe valmistamisega saab ise hakkama, kuid üsna pea selgub, et soovitud tulemusi ei saabu. Kodulehe välimus ei jäta ettevõttest õiget muljet ja päringute hulk ei vasta ootustele. Selleks, et kodulehest saaks võimekas tööriist, peab kodulehe arendamine põhinema analüüsil ja strateegial.
Kodulehe valmistamise maksumus sõltub kodulehe keerukuse tasemest, kodulehe kujundusest ja erisoovidest mida kodulehele soovitakse.

Lahendus

Kodulehe tegemine soovitud funktsionaalsusega. Lahendusel on info haldamise võimalus ehk kodulehel paiknevaid tekste, pilte, videosid jpm. on võimalik iseseisvalt lisada ning muuta. Meie poolt valmistatud koduleht on alati skaleeruv ehk toimib ka erinevates nutiseadmetes.

Platvorm

Kodulehe tegemine WordPress platvormile on otsimootorisõbralik ehk sellel on olemas SEO valmidus. Kodulehele on võimalik liidestada erinevaid lisamooduleid, kujundusi, sotsiaalmeedia vahendeid ja palju muud.

Lisateenused

Pakume soovi korral ka kodulehe haldamise teenust nii meie, kui ka teiste poolt loodud lahendustele. Lisaks registreerime soovi korral Sulle ka kodulehe aadressi ehk domeeni ja organiseerime lahendusele majutuse. Pakume ka disaini ja programmeerimise teenust.

koduleht
teenused

Võta meiega ühendust

Kui sul on küsimusi või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile!
Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.